برگزاری رویداد اینوتکس ۲۰۲۱ توسط معاونت توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

19 اسفند 1399

با سلام و احترام

همانطور که استحضار دارید از سال ۱۳۹۰ نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با حضور شرکتهای بین المللی و با هدف توسعه و تقویت ارتباط سرمایه گذاران داخلی و بین المللی با شرکتها، استارتاپها و سایر فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری برگزار گردیده و امروزه تبدیل به محلی برای تعاملات و شبکه سازی بازیگران زیست بوم نوآوری و فناوری کشورها شده است.

 در این راستا برگزاری رویداد اینوتکس ۲۰۲۱ توسط معاونت توسعه فناوری پارک فناوری پردیس برنامه ریزی شده است که با توجه به شیوع ویروس کرونا علاوه بر بخش مجازی، همراه با بخشهای جانبی در فضای باز ناحیه نوآوری پردیس و با رعایت استانداردهای ویژه در طراحی پلان های نمایشگاهی و ساخت غرفه ها به منظور ایجاد شرایط ایمن و حفظ فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.  

 شایان ذکر است عطف به نامه معاونت توسعه فناوری پارک فناوری پردیس، کلیه شرکتها و مؤسسات دانش بنیان از حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۱۰ میلیون تومان برای حضور در بخش نمایشگاهی این رویداد بهره مند خواهند شد. لذا با توجه به اینکه علاقمندان به حضور در رویداد  میتوانند تا تاریخ ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ از طریق سایت نمایشگاه به آدرس www.inotex.com  ثبت نام نمایند و سوالات احتمالی را با مرکز تماس ستاد اجرایی رویداد با شماره ۸۸۵۰۳۰۳۰-۰۲۱ مطرح نمایند.

 


کلمات کلیدی:
رویداد     اینوتکس     ۲۰۲۱     معاونت.علمی.فناوری.ریاست.جمهوری    

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >