فراخوان اول دوره پسا دکتری سال 1396

7 خرداد 1396

  با سلام و احترام

 


پیرو نامه  شماره 738/د/700  تاریخ  18/02/1396 در خصوص فرا خوان اول دوره پسا دکتری سال 1396 و مهلت ارسال مدارک جهت شرکت در این فراخوان ، به استحضار می رساند ، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درنظر دارد جهت کمک به راه اندازی دوره های پسادکتری از افراد واجد شرایط در سطح کشور حمایت مالی تا 250 میلیون ریال برای هر نفر/ دوره بعمل آورد. بدیهی است این حمایت در صورت تصویب طرح تحقیقاتی فرد در دانشگاه مربوطه و حمایت مالی از پروژه توسط آن دانشگاه انجام خواهد شد. با توجه به رقابتی بودن این سهمیه ، سابقه پژوهشی استاد، فرد داوطلب و کیفیت طرح تحقیقاتی حائز اهمیت می باشد. لذا ضمن ارسال دستورالعمل برگزاری دوره های مذکور، خواهشمند است دستور فرمایید مدارک زیر جهت بررسی های اولیه حداکثر تا تاریخ 31/4/96 به این معاونت ارسال گردد.
1.گواهی مربوط به مدرک فارغ التحصیلی داوطلب
2.کپی شناسنامه داوطلب(سن داوطلب کمتر از 40سال)
3. تصویر h- index  محقق اصلی ( استاد راهنما) بر اساس Scopus(h- index بالاتر از 15)
4. کپی قرارداد منعقده بین  دانشگاه و محقق اصلی (استاد راهنما)
5. CV اساتید و داوطلبین آن دانشگاه به همراه عنوان و اطلاعات طرح تحقیقاتی مصوب، طبق فرم پیوست به زبان انگلیسی یا فارسی (فرم ها با فرمت PDF ارسال شود)
جهت انجام امور داوری ضروریست مدارک به صورت الکترونیک ارسال شود. مدارکی که به صورت ناقص یا تحت فرم مذکور ارسال نشده باشند مورد ارزیابی قرار نخواهند گرفت. لازم به ذکر است نتیجه نهایی نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

فایل پیوست این خبر شامل شیوه نامه، قرارداد و ... می باشد که تحت یک فایل فشرده از اینجا دانلود کنید:

فایل پیوست

 

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.