پنجمین فن بازار ملی سلامت

17 مهر 1398

با سلام
احتراما" به استحضار می رساند در راستای تحقق اهداف عالی ارتباط دانشگاه با صنعت و تقویت زیرساخت های دانشگاه نسل سوم، «پنجمین فن بازار ملی سلامت» در تاریخ های 16 و 17 آبان ماه 1398 توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیرخانه دائمی فن بازار سلامت با شعار "دانشگاه نوآور، رونق اقتصاد سلامت" در تنها بندر اقیانوسی ایران، چابهار، برگزار خواهد شد. بخش‌های مختلف فن بازار به شرح ذیل اعلام می‌شود:
1-    نمایشگاه فن بازار با مشارکت هسته‌های نوپا و شرکت‌های دانش بنیان برای ارائه فناوری به مشتریان از صنایع، سازمان‌های کارفرمایی مربوطه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری بخش‌های مختلف دانشگاهی، بیمارستانی و صنایع در فضای حدود ۱۰۰۰ متر مربع.
2-     پنل‌های تخصصی در موضوعات آموزشی پژوهشی و فناوری
3-    فراخوان ایده‌های محصول محور در حوزه‌های مختلف سلامت با اهدای جوایز به برگزیدگان ایده به صورت نقدی، تا ۱۰۰ میلیون ریال.
4-    مسابقه دانشجویی با اهدای جوایز به برگزیدگان تا مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال.
5-    حوزه بین‌الملل با حضور سفیران فناوری ( دانشجویان بین‌الملل و هیات‌های تجاری).
6-    نیازهای فناورانه صنعت(Reverse pitch)
  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌های رویداد، ایاب و ذهاب، اقامت و ثبت نام به پایگاه www.htcd.tums.ac.ir/5htm98  مراجعه و یا در صورت لزوم با شماره 66891174 - 66871259 021 داخلی 101 تماس حاصل فرمایید. ضمنا" پوستر رویداد، مسابقه دانشجویی و ایده های محصول محور به پیوست ارسال می‌گردد.

 

 


کلمات کلیدی:
فن     بازار     زاهدان     چابهار     صنعت     دانشگاه.نسل.سوم    

تاریخ بروز رسانی:   22 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >