فراخوان حمایت از رساله های دکتری مرتبط به حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

23 شهريور 1398

با سلام
احتراما به استحضار می رساند ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی در راستای راهبردهای تعیین شده در سند ملی علوم و فناوری های سلول های بنیادی شامل تربیت و توانمندسازی نیروی انسانی و ترغیب برای انجام تحقیقات مرتبط از پروپوزال های مصوب پایان نامه های دکتری در راستای اهداف و اولویت های مصوب ستاد حمایت به عمل میآورد.
پروپوزال هایی که در زمینه های ژن درمانی، ایمونوسل تراپی، مهندسی بافت، سلول درمانی و تجهیزات فنی حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از تاریخ 1397/07/01 الی 1398/07/01 در دانشگاه های کشور مصوب شده و مشمول شرایط آیین نامه پیوست هستند میتوانند تا تاریخ 1398/07/20 مستندات خود را در سامانه ارسال طرح های ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی به آدرس stemcell.isti.ir ثبت نمایند.
بر اساس روند اجرایی و آیین نامه حمایت از طرح های پژوهشی و فناوری، پروپوزالهای ثبت شده، پس از داوری توسط شورای پژوهشی ستاد مورد بررسی قرار گرفته و از پروپوزال های منتخب تا سقف 400000000 ریال حمایت به عمل می آید.

 

جهت اطلاعات بیشتر فایل پیوست (فراخوان حمایت از پایان نامه های دکتری مرتبط با حوزه سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی) را دانلود کنید.   

تاریخ بروز رسانی:   23 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >