دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

16 اسفند 1395

اینجانب و کلیه همکاران بنده در ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلولهای بنیادی بسیار مفتخریم که توسعه این دانش پر خیر و برکت در کشور عزیزمان به همت و تلاش اساتیدفرهیخته، محققین جوان و پر شور، شرکتهای دانش بنیان نو پا و علاقمند و مدیران ارشد و تصمیم ساز با سرعت بسیار مطلوبی در حال گسترش بوده و توفیق خواهیم داشت در تیرماه 1396 در تهران میزبان همه این فرهیختگان باشیم.
چنانچه استحضار دارید علوم و فناوری سلول های بنیادی و کاربرد آن در پزشکی بازساختی طی سالهای اخیر با اقبال بسیاری از محققين و دانشمندان جهان مواجه شده و این در حالی است که سرمايه گذاري هاي چشم گیری نیز توسط شرکتهای های بزرگ كشورهاي پيشرفته صورت گرفته است . این امر حاكي از نقش مهم اين حیطه از علم و فناوري در آینده بازار سلامت و درمان بیماریهای صعب العلاج بوده و به همین جهت تسلط بر این دانش راهبردی در دهه بعد موجبات اقتدار در سطح ملي و بين المللي را فراهم خواهد آورد.
جمهوری اسلامی ایران طی ده سال گذشته به برکت وجود دانشمندانی فرهیخته ، تلاشهای گسترده ای را در جهت بومی سازی این دانش راهبردی بانجام رسانده و موجبات حضور ارزشمند کشور عزیزمان را در سطح کشورهای پیشرفته فراهم اورده اند.
دومین جشنواره ملي و کنگره بين‌المللي سلولهاي بنيادي و پزشکي بازساختي فرصت مغتنمي است تا فضاي عمومي کشور با مفاهيم اين دانش راهبردي ارتباط بيشتري برقرار نموده و انديشمندان اين حوزه در فضايي پرنشاط ايده‌هاي ارزشمند خود را وارد عرصه رقابت نموده و از سوي ديگر صاحبان سرمايه و صنايع فعال کشور بتوانند با انتخاب ايده‌هاي برتر موجبات شکوفايي هرچه بيشتر اين دانش را فراهم نمايند تا هم بيماران عزيز از موهبت اين دانش استفاده نمايند و هم جوانان و فرهيختگان از فضاي کسب و کار ايجاد شده بهره مند گردند.
لذا اينجانب ضمن دعوت از همه مدیران و تصمیم سازان بخش سلامت کشور ، اساتید ، پژوهشگران و دانشجویان حوزه های علوم پزشکی ، علوم پایه و فنی و مهندسی ، صاحبان صنایع و سرمایه حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، تولید کنندگان و سایر فعالان این حوزه جهت مشارکت حداکثری در اين جشنواره و کنگره ، ارزو مینمایم خداوند متعال به این تلاشهای ارزشمند برای ساختن کشور عزیزمان خیر و برکت عنایت بفرمایند.
 
دکتر امیر علی حمیدیه
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلولهای بنیادی

تلفن تماس و سایت جشنواره:

021-83532860

www.icsc2017.ir


کلمات کلیدی:
دومین     جشنواره     سلول     بنیادی     بازساختی    
تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >